Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w konkursie Pory roku w przysłowiach. Jesień.

Mieli oni za zadanie wyszukać i wybrać przysłowie o jesieni, a następnie odręcznie je napisać i ozdobić. Wpłynęło 24 prace, które mogliśmy oglądać na wystawce w holu szkoły, przed biblioteką.
Uczestnicy otrzymali punkty z zachowania oraz drobne nagrody.

To zdjęcie przedstawia wiele rysunków i kartek z napisami w języku polskim. Karty są ułożone w siatkę na zielonym stole. Karty są różnych rozmiarów i kolorów. Karty są ozdobione liśćmi jesieni, grzybami, żołędziami i innymi motywami jesieni. Niektóre z kartek mają napisy po polsku, takie jak “Jesień zawsze z nami” i “Witaj jesień”.

To jest zdjęcie kolekcji ręcznie rysowanych kartek o tematyce jesiennej. Karty ułożone są na drewnianym stole w formie siatki. Karty mają różne rozmiary i kolory. Karty ozdobione są jesiennymi liśćmi, grzybami, żołędziami i innymi motywami jesiennymi. Na niektórych kartkach znajdują się napisy, takie jak „Szczęśliwej jesieni” i „Witaj jesień”.