Innowacja „ Daleko czy blisko, ciekawe to wszystko” realizowana jest w klasie II b .

Lapbooki wykonane przez uczniów

Dnia 11 października klasa 2b przystąpiła do realizacji pierwszego zadania Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Zakręceni na niebiesko, którego celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat funkcjonowania osób ze spektrum autyzmu.

Innowacja pedagogiczna „LAPBOOKOWA NAUKA - CZTERY PORY ROKU” realizowana w roku szkolnym 2022/2023 w klasie 1c pod kierunkiem p. Darii Niedzwieckiej.

Któż z nas nie marzy o dalekich podróżach? Klasa I b postanowiła przygotować się do takich podróży i zgłosiła swój udział w międzynarodowym projekcie „Wirtualne podróże” .

Międzynarodowy projekt edukacyjny Emocja realizowany jest w klasie 3c przez nauczycielki p. Darię Niedzwiecką oraz Paulinę Fiksiak.

We wrześniu dzieci z klas: 1a, 1b, 3a przystąpiły do Międzynarodowego projektu edukacyjnego "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki".