KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Państwo,
Zgodnie z obowiązującymi Procedurami zapewnienia bezpiecznego pobytu uczniów w Szkole Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie:

1. Przebywanie w budynku szkoły innych osób niż pracownicy i uczniowie szkoły podlega kontroli.

2. Osoby postronne (tj. inne osoby niż uczniowie i pracownicy szkoły) wchodzące do budynku szkoły są zobowiązane do wpisania czasu i celu swego pobytu do „Rejestru wejść i wyjść” znajdującego się w portierni.

3. Rodzice/opiekunowie prawni i osoby uprawnione do odbioru dzieci ze szkoły oczekują na podopiecznych przed szkołą. Dzieci odbierane ze świetlicy, proszone są przez domofon.

4. Rodzice/opiekunowie przyprowadzający uczniów do szkoły nie wchodzą na teren szkoły, nie odprowadzają dzieci do klas ani do świetlicy szkolnej. Wyjątek stanowią rodzice/opiekunowie, których dzieci doznały urazów bądź powinny zostać odprowadzone przez nich z innych przyczyn.

5. Wejście boczne (czynne od 15.45) jest przeznaczone dla osób uczęszczających na zajęcia dodatkowe w godzinach popołudniowych.

Daria Niedzwiecka