Dnia 18 marca uczniowie klasy 4f zrealizowali zajęcia związane z tematyką prozdrowotną. Podczas lekcji przygotowywali zdrowe przekąski z książki kucharskiej, zawierającej propozycje zdrowych potraw, której sami byli współautorami wraz z całą społecznością uczniowską.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie zdrowych przekąsek, ponieważ to świetna zabawa, jak też możliwość urozmaicenia swojej diety. Poza tym przyczynia się to do zmiany sposobu myślenia i odżywiania. Cel jest przecież bardzo ważny, jest nim nasze zdrowie.