Harmonogram dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Nauczany przedmiot

Nazwisko i imie

dzień

godzina

sala

wych kl. 2c

Andrzejczyk Ewelina

środa

12:35 – 13:35

32

mat. 4d,5d,5b,6b,6d

Aszkiełowicz Beata

środa

15:35 – 16:35

4

wych.4a, przyr.4a,4b; biol.6a,7a,6b,5a,5b,5c,5d,

6c,6d,7b,8a,8b,8c,8d,8e,8f

Bartczak Karolina

wtorek

7:15 - 8:15

35

rel.6b,4a,4b,4c,4d,6c,8a,

8b,8c,8e,8f

Boguszewski Cezary

środa

7:15 – 8:15

02

pedagog

Borowska Jolanta

wtorek

15:00 – 16:00

19 (gab. pedag.)

wych. 6d,

 info. 6b,4c,4d,5b,5c5d,6d,

8f,6a,5a,4a,4b,8c,6c7b,7a

Borowski Grzegorz

poniedziałek

16:00 – 17:00

21

wych. 3a

Chybowska Izabela

czwartek

11;00 – 12:00

pn

wych. 8c,

 j.pol. 6d,8a,8c,8d

Domitrz Paulina

wtorek

7:15 – 8:15

22

świetlica

Dudek Anna

piątek

10:45 – 11:45

pn

nauczyciel wspierający

Fiksiak Paulina

poniedziałek

7:55 – 8:55

pn

wych.8e

j.pol. 5c,5d,8e,

etyka 5a,2a,2d

Florysiak Magdalena

poniedziałek

7:15 – 8:15

25

biblioteka

Jabłońska Elżbieta

wtorek

8:10 – 9:10

Bib.

wf 4a,6d,8a,4b

Jaworska Katarzyna

poniedziałek

7:15 – 8:15

001 (pn wf)

wych. 6a

j.pol. 6a,7a,4a,4b,4c

Jaworska-Kret Marta

wtorek

7:15 – 8:15

24

geog.7a,6d,7b,8a,8b,8c,8d,8e,8f

przyr.4c,4d

Kaczmarczyk Ewa

czwartek

7:15 – 8:15

33

wych.1d

Kalemba Karolina

środa

11:00 -12:00

pn

wych.8b

j.ang. 5d,8a,8b,8e,8f,1c,1d,4b

Kontraktowicz Marta

piątek

7:15 – 8:15

21

wych. 5d

wf 5c,5d,4b; hist.6b,5d,6c,6d

Kotyrba Daniel

czwartek

7:15 – 8:15

001(pn wf)

logopeda

Kowalska Dagmara

wtorek

8:00 – 9:00

36

wdż 4a,4b,4c4d,5c6c,8f

rel.7a,5b,5d,7b,2a,2b,

1a,1b,1c,1d

Kowalska Jolanta

środa

13:10 – 14:10

2

wych. 3d

Kowalska Marta

czwartek

15:25 – 16:25

30

wf 4d,5a,6c,7b,6a

Kukielska Barbara

piątek

7:15 – 8:15

001(pn wf)

wych.6c

j.pol.6b,4d,6c,8f

Kur Katarzyna

czwartek

7:15 – 8:15

24

wych. 3b

Lebiedowicz Ewa

czwartek

15:20 – 16:20

28

rel.3b,3a,6a,3c,3d,5a,5c,6d,

8d,2c,2d; wdż 7b

Marcinkiewicz Agnieszka

środa

13:25 – 14:25

pn

nauczyciel wspierający

Mikulska Marta

środa

14:50 – 16:50

pn

j.ang. 3b,3a,3c,3d,2a,2b,2c,2d

1a,1b

Młynarczyk Joanna

środa

12:40 – 13:40

17

wych. 8a,

plast. 6a,7a,6b,4a,4b,4c,4d,5a,

5b,5c,5d,6c,6d,7b,  swietlica

Mozol Urszula

środa

7:15 – 8:15

16

nauczyciel wspierający

Naworska Małgorzata

wtorek

13:00 – 14:00

01

wych. 1c

Niedzwiecka Daria

poniedziałek

13:30 - 14:30

 17

mat. 6c, 8c

Nowakowska Iwona

wtorek

15:00 – 16:00

12

info. 8a,8b,8d,8e

Ocalewski Łukasz

czwartek

14:45 – 15:45

21(co dwa tygodnie od 15.09.2022)

wych. 8d

wf 5b,8b,8d,8e,6a

Olak Bogdan

czwartek

7:15 – 8:15

001(pn wf)

doradztwo zawodowe 7a,7b,

8a,8b,8c,8d,8e,8f

 

Opaliński Kacper

wtorek

15:35 – 16:35

20 (co dwa tygodnie od 13.09.2022)

wych. 4d

chem. 7a,7b,8b8f; tech. 4d

fiz. 7b,8a,8b,8c,8d,8e,8f

Osińska Małgorzata

wtorek

7:15 – 8:15

34

wych.8f

j.niem. 8a,8b,8d,8e,8f,8c,7b,7a

Ostrowski Krzysztof

środa

7:15 – 8:15

03

wych.4c

wf 7a,4c,8c;  edb 8a,8b,8c,8d,

8e,8f

Pietkiewicz Maria

poniedziałek

7:15 – 8:15

001(pn wf)

świetlica

Piotrkowska Emilia

wtorek

11:45 – 12:45

Św.

wych. 1b

Przybylska Magdalena

wtorek

15:25 – 16:25

29

wych. 7a

mat. 7a,8b,8d,8e,8f

fiz. 7a

Raczkowska Magdalena

wtorek

7:15 – 8:15

3

wych. 5c

mat. 6a, 4a,4b,4c,5a,5c

Różak Łukasz

środa

7:15 – 8:15

3

wych. 6b

j.ang. 6b,5b,6a,5a,8c,6c,7a

Rymkiewicz Wioletta

piątek

7:15 – 8:15

2

świetlica

Salej Hanna

poniedziałek

15:00 – 16:00

Św.

psycholog

Serbeńska Anna

czwartek

15:00 – 16:00

19

dyrektor

Sędrowska Joanna

poniedziałek

15:00 – 16:00

gab. dyr.

wf 6b,8f

Skała Jerzy

poniedziałek

15:00 – 16:00

12

wych. 2a

Skwarczyńska Adrianna

wtorek

12:35 – 13:35

Pn

wych. 2d

Stempel Wioletta

wtorek

16:20 – 17:20

26

wych. 3c

Styraniec-Łapa Anida

poniedziałek

13:25 – 14:25

Pn

mat. 7b,8a

Surażyński Adrian

poniedziałek

7:00 – 8:00

2

tech. 6a,6b,4a,4b,4c,5a,5b,5c,5d

6c,6d

Szustkiewicz Paweł

poniedziałek

7:15 – 8:15

02

wych. 4b

geog. 6a,6b,5a,5b,5c,5d,6c,

hist. 7a,4b,8a,

wos 8a,8b,8c,8d,8e,8f

Szypulska Anna

piątek

7:15 – 8:15

33

świetlica

Śmieszna Marzenna

wtorek

11:00 – 12:00

Św.

hist. 6a,4a,4c,4d,5a,5b,5c,

7b,8b,8c,8d,8e,8f

Świątkowska Katarzyna

środa

7:15 – 8:15

23

nauczyciel wspierający

Świeciak Monika

czwartek

9:00 – 10:00

03

nauczyciel wspierający

Tomaszewska Urszula

środa

15:30 – 16:30

17

j.ang. 4c,6d,5a,4a,8c,6c,7a

Wejs Joanna

wtorek

14:00 – 15:00

22

wych. 2b

Wiecierzycka Marzena

piątek

10:00 – 11:00

Pn

chem. 8a,8c,8d,8e

Wiekiera Anna

środa

7:15 – 8:15

34 (co 2 tyg od 14.09.2022)

wych. 7b

j.ang. 4d,5c,7b,8d,6a,4a,4b,7b

Winciun-Dubanowska Beata

piątek

7:15 – 8:15

20

pedagog spec.

Witka Magda

piątek

15:30 – 16:30

19

wych. 1a

Wołosewicz-Tabaka Elżbieta

środa

15:20 – 16:20

31

wych. 5a

j.pol. 5a,5b,7b,8b

Wróblewska-Dziugiewicz Katarzyna

piątek

14:45 – 15:45

25

świetlica

Zabłotna Karolina

czwartek

10:45 – 11:45

Św.

nauczyciel wspierający

Zdunek Kamila

wtorek

15:20 – 16:20

pn

świetlica

Zielińska Jolanta

piątek

10:30 – 11:30

Św.

wych. 5b

muz.4abcd,5abcd,6abcd,7ab

 

Zmysłowski Adam

wtorek

7:15 -8:15

001 (pn wf)