ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA TUŻ TUŻ …  Pod takim hasłem odbyła się nasza coroczna akcja „Zbiórka słodyczy dla Dzieci z Domu Dziecka Promyk” w Morągu.

To już nasza szkolna tradycja w czasie, której zachęcamy całą społeczność szkolną, zarówno uczniów, jak i ich rodziców, a także zacne grono pedagogiczne do wspólnej zbiórki słodyczy na rzecz wychowanków Domu Dziecka PROMYK w Morągu. Ta akcja cieszy się w naszej szkole ogromnym powodzeniem już od 7 lat. Pomimo trwającej pandemii i ograniczeń udało się nam stworzyć paczki dla 56 wychowanków. Upominki, które szykujemy dla dzieci są jedynie kroplą w morzu potrzeb Domu Dziecka, ale ta mała rzecz sprawia wszystkim wiele radości. Rok w rok, gdy prezenty są zawożone do Morąga, witają nas grupki dzieci z wielkimi oczkami i uśmiechem na twarzy. Jak zawsze nasza wizyta jest precyzyjnie utrwalana na zdjęciach, od momentu zbiórki w szkole po sam moment przekazania paczek na ręce Pani dyrektor Domu Dziecka.